درباره طاها


تاریخچه

گروه سیستم های خبره طاها نوین فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای مالی در زمینه های مختلف آغاز نمود و از آخرین علوم و تکنولوژی های روز دنیا برای تولید نرم افزار استفاده کرد . در سال 1391 اولین نسخه نرم افزار حسابداری فروشگاهی به نام "نرم افزار حسابداری فروشگاهی طاها" عرضه شد که تماما بر اساس نیازهای واقعی بازار بود .

در این نرم افزار سعی شد که تمام خواسته ها و نیازهای یک واحد صنفی گنجانده شود . پس از آن به مرور امکانات حسابداری شرکتی نیز به نرم افزار اضافه شد و در قالب همان نرم افزار فروشگاهی عرضه گشت .از سال 1391 تاکنون ، نرم افزار در حال توسعه بوده و پی در پی قابلیت ها و امکانات جدید به آن اضافه می شود .

از آنجائیکه بیشتر مشتریان نرم افزار حسابداری طاها در صنف لوازم یدکی خودرو بودند در سال 1394، نرم افزا حسابداری، مدیریت و اتوماسیون تعمیرگاه ها و نمایندگی های خودرو با قابلیت های بسیار فراوان عرضه و به مرور تکمیل شد و می توان گفت امروز از بهترین نرم افزارهای مدیریت تعمیرگاه خودرو در ایران است.

در ادامه به دلیل نیاز کسب و کارها به مدیریت فروش و مباحث تولید، از سال 1400 نرم افزارهای تخصصی CRM فروش و مباحث تولید کالا به صورت تخصصی و در ارتباط کامل با نرم افزار حسابداری تهیه و عرضه شدند.

بهینه سازی ، افزایش قابلیت ها و امکانات همیشه دستور کار گروه سیستم های خبره طاها نوین است .


رضایت مشتریان

بیشترین تبلیغ ما رضایت مشتریانمان است و این رضایت از طریق پشتیبانی خوب و همه جانبه به همراه نرم افزاری خوب، آسان و قوی حاصل شده .


گواهی شورای عالی انفورماتیک کشور


نرم افزار حسابداری

تاریخچه گروه طاها نوین


1390

گرفتن تصمیم و دست به کار شدن

هم دانش حسابداری داشتیم و هم دانش برنامه نویسی، شبکه و کلا آی تی؛ چون سالها در این زمینه ها فعالیت کرده بودیم، پس باید از دانسته ها مون استفاده می کردیم.

1391

شروع تحولی بزرگ در کسب و کار ما

اولین نسخه از نرم افزار حسابداری طاها رو به بازار عرضه کردیم؛ رابطه نزدیکی با کسب و کار ها برقرار کردیم تا با نیازهای واقعی بازار آشنا بشیم ، ولی هیچ وقت از استانداردهای حسابداری غافل نبودیم (البته کماکان مشغول تکمیل و عالی تر کردن نرم افزار حسابداری هستیم)

1394

ورود به دنیای خودرو

به درخواست یکی از مشتریان، شروع به نوشتن نرم افزار حسابداری و مدیریت تعمیرگاه ها و نمایندگی های خودرو کردیم که کاملا با حسابداری لینکه و همچنان در حال تکمیل و کامل تر کردن این ماژول هستیم

1398

ورود به دنیای سایت های فروشگاهی

برنامه ای نوشتیم که در دل نرم افزار حسابداری بود و به کمک اون می تونستیم در یک روز سایت فروشگاهی درست کنیم و هزاران کالا رو در آن تعریف کنیم . مزیت این پکیج این بود که مدیریتش نسبت به سایتهای وردپرسی خیلی راحت تر بود

1400

هدف : افزایش فروش

تصمیم گرفیم پکیچ نرم افزاریمون رو کامل تر کنیم، برای این منظور احساس کردیم جای نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان(CRM) خالیه؛ پس با قدرت شروع به نوشتن نرم افزار CRM کردیم و تونستیم یک نرم افزار عالی درست کنیم که فروش کسب و کارها رو متحول کنه

1401

حسابداری تولید

باز مثل CRM احساس کردیم جای تولید و مباحث مالی و انبارداری مواد اولیه، محصول ساخته شده و بهای تمام شده خالیه، به همین خاطر شروع به نوشتن نرم افزار تولید کردیم و همچنان در حال تکمیل اون هستیم