درباره طاها

تاریخچه

گروه سیستم های خبره طاها نوین فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای مالی در زمینه های مختلف آغاز نمود و از آخرین علوم و تکنولوژی های روز دنیا برای تولید نرم افزار استفاده کرد . در سال 1391 اولین نسخه نرم افزار حسابداری فروشگاهی به نام "نرم افزار حسابداری فروشگاهی طاها" عرضه شد که تماما بر اساس نیازهای واقعی بازار بود .

در این نرم افزار سعی شد که تمام خواسته ها و نیازهای یک واحد صنفی گنجانده شود . پس از آن به مرور امکانات حسابداری شرکتی نیز به نرم افزار اضافه شد و در قالب همان نرم افزار فروشگاهی عرضه گشت .از سال 1391 تاکنون ، نرم افزار در حال توسعه بوده و پی در پی قابلیت ها و امکانات جدید به آن اضافه می شود .

از آنجائیکه بیشتر مشتریان نرم افزار حسابداری طاها در صنف لوازم یدکی خودرو بودند در سال 1394، نرم افزا حسابداری، مدیریت و اتوماسیون تعمیرگاه ها و نمایندگی های خودرو با قابلیت های بسیار فراوان عرضه و به مرور تکمیل شد و می توان گفت امروز از بهترین نرم افزارهای مدیریت تعمیرگاه خودرو در ایران است.

بهینه سازی ، افزایش قابلیت ها و امکانات همیشه دستور کار گروه سیستم های خبره طاها نوین است .


رضایت مشتریان

بیشترین تبلیغ ما رضایت مشتریانمان است و این رضایت از طریق پشتیبانی خوب و همه جانبه به همراه نرم افزاری خوب، آسان و قوی حاصل شده .


گواهی شورای عالی انفورماتیک کشور


نرم افزار حسابداری